Elokuun Lähellä ja läsnä -vapaaehtoisen äänestys
Liedon PalloJulkaistu: 03.06.2024 07.00

Elokuun Lähellä ja läsnä -vapaaehtoisen äänestys

Liedon Pallo, yhteistyössä Liedon OmaSP:n kanssa, palkitsee kuukausittain jäsenistön ehdottaman Lähellä ja läsnä -vapaaehtoisen. Voit ehdottaa palkittavaksi ketä tahansa seuran toimihenkilöä/vapaaehtoista, joka mielestäsi ansaitsisi erityiskiitoksen antamastaan panoksesta joukkueellenne tai seurallemme. Näitä löytyy meidän seurasta valtavia määriä, nyt on aika kiittää heitä!

Joka kuun viimeinen päivä julkistamme seuran sivuilla sekä sosiaalisessa mediassa kuukauden Lähellä ja läsnä-vapaaehtoisen perusteluineen. Alla olevan linkin kautta pääset kertomaan ehdokkaasi, muistathan laittaa myös perustelut! Vastaukset tulee meille anonyymisti, emme kerää vastaajien tietoja/sähköpostiosoitteita. Vastausaikaa on 30.8. asti, olemme suoraan yhteydessä kuukauden palkittavaan.

https://forms.office.com/e/F5K1BFt3xb

Kuva: @kuvasimo